Advento popietė – prieškalėdinis bendruomenės susibūrimas

Gruodžio 23 dieną gimnazijos bendruomenė susibūrė prie bibliotekos, kad prieš pat mokinių atostogas kartu pabūtų, pasidalintų artėjančių švenčių nuotaikomis bei kalėdaičiais.

Muzikos mokytojos Jovitos Dovsevičiūtės vadovaujami pasirodė priešmokyklinukai ir vyresniųjų klasių mokiniai, muzikinį numerį atliko pradinukai (mokytoja Laima Samosionokienė). Žiūrovai klausėsi giesmių, minė mįsles, žaidė  žaidimą „Graži mūsų šeimynėlė“. Renginio organizatorė mokytoja Jovita Dovsevičiūtė ir jai padėję III-IV G kl. mokiniai Milana Bubelevičiūtė, Glorija Daukševičiūtė, Danielius Zachaževskij, Adomas Paliulis ir Damian Garbotovič priminė, kad adventas – laukimo ir rimties metas, o Kalėdos – pati gražiausia metų šventė, kuriai žmonės ruošiasi iš anksto.

Renginyje dalyvavo ir visus susirinkusiuosius artėjančių švenčių proga pasveikino garbingas svečias –  Paluknio parapijos klebonas Ryšard Peciun. Mokytojos Vida Lapėnienė ir Natalija Mikulskienė pasidžiaugė laimėjimais Trakų viešosios bibliotekos organizuotoje parodoje-konkurse ir įteikė dovanėles konkurso prizininkei Emilijai Grigaitei (6 kl.), dalyvėms Lukrecijai Juchnevič (6 kl.) ir Gabijai Bilinskaitei (8 kl.). Parodos-konkurso darbai bei I G kl. mokinių Erikos Pozniakovos ir Gretos Kazakevičiūtės kalėdinės kompozicijos „Ledo gėlės“ (mokines konsultavo technologijų mokytoja Vida Lapėnienė) papuošė ir pagyvino erdvę,  kurioje vyko popietė. Kompozicijos „Ledo gėlės“ sukurtos naudojant lino audinį, sedulos ir pušų šakas.

Renginio pabaigoje sveikinimo žodį tarė ir visus pasidalinti kalėdaičiais pakvietė gimnazijos direktorius Vytautas Gustas.

Dalindamiesi kalėdaičiais mokiniai, mokytojai, kiti gimnazijos darbuotojai vieni kitiems linkėjo gražių švenčių, gerų ateinančių metų. Niekas neskubėjo namo – juk mokiniams ši diena gimnazijoje paskutinė besibaigiančiais 2022-aisias.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė