„Medeinos“ mokinių ir mokytojų laimėjimai prieškalėdiniuose konkursuose

Gruodžio 20 d. Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija, organizavusi respublikinį nuotolinį 5–7 kl. mokinių integruotą eilėraščių bei kūrybinių darbų-miniatiūrų konkursą „Namai ten – kur Kalėdos“, paskelbė rezultatus. Tarp penktokų darbų II vietą užėmė mūsų gimnazijos mokinės Paulinos Jakštaitės darbas „Kalėdų belaukiant“. Pauliną konsultavo mokytojos Vitalija Dovydėnienė (lietuvių kalba ir literatūra), Goda Gujienė (dailė) ir Natalija Mikulskienė (anglų kalba). Video parodos, kurioje yra ir Paulinos darbas, nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=tPCxUtCm2Lo

Gruodžio 22 d. Trakų viešojoje bibliotekoje paskelbti tradicinio Kalėdinių-naujametinių puokščių parodos-konkurso rezultatai. Džiugu, kad visas tris prizines vietas tarp parodai-konkursui pateiktų darbų užėmė mūsų gimnazijos atstovių kompozicijos: I vieta skirta 6 kl. mokinės Emilijos Grigaitės darbui „Kalėdų eglutė“, II vieta atiteko mokytojos Vidos Lapėnienės kūriniui „Kalėdų žibintas“, III vieta – mokytojos Natalijos Mikulskienės kompozicijai „Būrų Kalėdos“ (K. Donelaičio poemos „Metai“ motyvais). Parodoje-konkurse dalyvavo dar dvi mūsų gimnazijos mokinės – tai Lukrecija Juchnevič (6 kl.) ir Gabija Bilinskaitė (8 kl.). Prizininkės apdovanotos bibliotekos įsteigtais prizais, o dalyvės – paguodos dovanomis.