Apdovanoti akcijos „Priimk mane tokį, koks esu“ dalyviai

Trakų rajono savivaldybės Pedagoginė psichologinė tarnyba, siekdama paminėti Tarptautinę tolerancijos dieną, lapkričio 6-20 dienomis vykdė akciją jaunimui ,,Priimk mane tokį, koks esu“. Akcijoje galėjo dalyvauti visos Trakų rajono mokyklos, kuriose mokosi vyresniųjų klasių mokiniai. Akcijos turinį sudarė „Oliverio laiško“ skaitymas klasėse ir mokinių refleksijos.

Mūsų gimnazijos 8, I-IV G klasių mokiniai taip pat dalyvavo akcijoje – Vaiko gerovės komisijai įvertinti buvo pateikti 36 darbai. Komisija išrinko įdomiausius, išraiškingiausius laiškus ir perdavė juos Pedagoginei psichologinei tarnybai.

Gruodžio 4 dieną į gimnaziją atvyko Trakų rajono savivaldybės Pedagoginės psichologinės tarnybos l. e. p. direktorius Andrius Šatevičius. Jis atvežė ir pats įteikė padėkas mokiniams, dalyvavusiems Tarnybos vykdytoje akcijoje. Padėkos už išreikštą empatiją, nuoširdumą bei toleranciją kitokiam, dalyvaujant jaunimui skirtoje akcijoje „Priimk mane tokį, koks esu“, įteiktos Dianai Mickevič, Titui Kuchanauskui (8 kl.), Auksei Aliukonytei (I G kl.), Miglei Dovsevičiūtei (II G kl.) ir Giedrei Aliukonytei (IV G kl.).

Gimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Vitalijai Dovydėnienei įteikta padėka, skirta gimnazijai už aktyvų dalyvavimą akcijoje. Teikiant apdovanojimus dalyvavo ir Pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė Natalja Kulakovskaja.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė