Edukacinis užsiėmimas MO muziejuje

Kovo 17 dieną grupė 5-8 kl. mokinių, lydimų 6 kl. auklėtojos Redos Vasiljevienės ir mokytojo padėjėjos Jovitos Viniarskytės, nuvyko į MO muziejų. Ten dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Gyvūnas ir robotas manyje: kaip menas padeda bendrauti ir kūrybiškai spręsti konfliktus“.

MO muziejus – tai modernaus ir šiuolaikinio meno muziejus Vilniuje, įkurtas mokslininkų Danguolės ir Viktoro Butkų iniciatyva.  Jame sukaupta daugiau nei 5000 modernaus ir šiuolaikinio meno kūrinių kolekcija nuo 1960-ųjų iki šių dienų.

Užsiėmimo metu mokiniai MO muziejaus parodoje, remdamiesi edukatorės-psichologės parinktais meno kūriniais, tyrinėjo bendravimo, santykių bei konfliktų temas. Mokėsi suprasti savo ketinimus bei emocines būsenas, jas išreikšti, įsijausti į kito žmogaus poziciją, mokėsi pastebėti kylančią konfliktinę situaciją ir ją spręsti.

Po užsiėmimo mokiniai apžiūrėjo MO skulptūrų sodą, terasą ir kitas aplink muziejų esančias viešąsias erdves.

Spec. pedagogė-logopedė Reda Vasiljevienė

Mokytojo padėjėja Jovita Viniarskytė