Gražiausia mokyklinė šventė – šimtadienis

2018-02-23 vakare gimnazijoje nestigo geros nuotaikos – vyko vienas gražiausių ir nuotaikingiausių renginių – šimtadienis. Šių metų šventės, kurią rengė III G klasė su auklėtoja Vaclava Klejevskaja, tema – „Medeinos” policijos akademija”. Akademijai puikiai vadovavo Giedrė Aliukonytė ir Gabrielė Lėliūtė. Organizatoriams talkino II G klasė (auklėtoja Natalija Pumputytė), parengusi kvietimus, skelbimus, emblemas bei šimtadienio kalendorių, o XXIII laidos abiturientai puikiai pademonstravo atliktus namų darbus. Šventės metu buvo išsakyta daug gražių, prasmingų linkėjimų abiturientams. Pasisakė gimnazijos direktorius Vytautas Gustas, pirmoji dabartinių abiturientų mokytoja Laima Samosionokienė, klasės vadovė Liudmila Maksimec, kiti mokytojai, tėveliai, absolventai, bičiuliai. Šventė, kad ir kokia puiki bebūtų, trunka neilgai. Vis dėlto ši diena abiturientams išliks kaip viena įsimintiniausių.