Išvyka į Kauną

Birželio 7-ąją 5 ir 4 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Stanislovo Samosionoko, Laimos Samosionokienės ir Vidos Lapėnienės, nuvyko į Kauną. Pirmiausia apsilankė Dianos Žaldarienės įmonėje, kurioje gaminami rankų darbo karameliniai saldainiai. Čia mokiniai susipažino su saldainių gamybos technologija, patys savo rankutėmis formavo įvairių formų saldainius ir pasimėgaudami  juos valgė.

Kitas išvykos metu aplankytas objektas – Kauno IX forto muziejus ir požemiai. Ekskursijos dalyviai buvo supažindinti su IX forto gynybinių įtvirtinimų struktūra, apžiūrėjo požemines susisiekimo galerijas, išsiaiškino buvusias artilerijos pabūklų ir įgulos pozicijas, turėjo galimybę pasidomėti artilerijos ginkluote, pamatė IX forto įgulos naudotą geriamojo vandens šulinį, amunicijos sandėlius, artilerijos pabūklų ir įgulos slėptuves.

Ekskursija mokiniams labai patiko – grįždami dalinosi nepakartojamais įspūdžiais ir pageidavo Kaune dar kartą apsilankyti. Žinoma, norės pamatyti kitus Kauno objektus.

Bibliotekos vedėja Vida Lapėnienė