„Lašeliukai“ – Lietuvos edukologijos universitete

las82016-12-14 pradinių klasių muzikinio teatro studija „Lašeliukai“, vadovaujami mokytojų Laimos Samosionokienės ir Aušros Kuchanauskienės, dalyvavo Lietuvos edukologijos universiteto Ugdymo mokslų fakulteto rengtame edukaciniame projekte „Sutinkant Šv. Kalėdas“. Renginio globėjas – LR Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Rėmėjai – labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, leidykla „Šviesa“ ir Aplinkos ministerija.

Renginyje dalyvavo 1-6 kl. mokinių meniniai kolektyvai iš Vilniaus, Alytaus, Šakių, Ukmergės, Trakų rajonų bei Vilniaus miesto. Kiekvienas kolektyvas pristatė meninį pasirodymą. „Lašeliukai“ parodė ištrauką iš Vaidoto Juozo Lyguto miuziklo „Švelnukų šaly“. Libreto autorė Ona Valantinienė (Pagal C. Steiner knygelę „Pasaka apie Šiltus Švelnukus“).

Renginį paįvairino Lietuvos edukologijos universiteto Muzikos katedros studentai. Skambėjo M. K. Čiurlionio preliudai, atliekami Ievos Bakūnaitės (fortepijonas), kinų liaudies dainą padainavo studentė Li Xuan (sopranas) iš Kinijos, nuotaikingą čardašą atliko Simona Alksninytė (smuikas) ir Asta Malčiauskaitė (fortepijonas). Teigiamų emocijų vaikams suteikė Šokio ir teatro katedros studentai, surengę klounų pasirodymą „Emocijų fejerverkas“. Šventės uždaryme visi dalyviai ir žiūrovai sugiedojo F. Gruberio giesmę „Tyli naktis“.

las4Programos pabaigoje vaikų laukė siurprizai. Tai rėmėjų dovanos: knygos, sąsiuviniai, pieštukai, saldainiai, daugkartinio naudojimo ekologiški maišeliai ir skanios vaišės. „Lašeliukai“ grįžo namo įgiję naujos patirties, teigiamų emocijų ir su dovanomis.

Pradinių klasių muzikinio teatro studijos „Lašeliukai“ vadovė

Laima Samosionokienė