Gimnazijos pradinukai – finalinėse trikovės varžybose

Gegužės 2 d. Utenos miesto stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių trikovės finalinės varžybos. Čia susirinko 34 berniukų komandos ir 32 mergaičių komandos iš visos Lietuvos. Pradinukai varžėsi trijose lengvosios atletikos rungtyse: bėgo 30 m, metė kamuoliuką bei šoko į tolį.

Labai didžiuojamės mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandomis, kurias sudarė 3–4 kl. mokiniai Jonas Kantminas, Dominykas Linkus, Damian Mackevič, Olivija Mackevič, Kornelija Mackevič, Maja Rainskė, Arnas Asadauskas, Avenir Makutonovič, Elžbieta Garbotovič ir Glorija Tamaševskytė. Juos varžyboms ruošė mokytojos Neringa Krutikovienė bei Justyna Mackevič.

Nors medeiniečiams nepavyko iškovoti prizinių vietų, jų entuziastingas nusiteikimas nedingo. Vaikai džiaugėsi pasisėmę daug patirties, teigiamų emocijų, vienbalsiai tvirtino, kad dar grįš pasivaržyti. Juk varžybos – tai puiki galimybė patirti stiprų praktinį mokymą, išbandyti save.

Dėkojame gimnazijai varžybose atstovavusiems mokiniams ir juos ruošusioms mokytojoms!

Vaikus į varžybas lydėjo mokytojos Kristina Ludavičiūtė ir Justyna Mackevič.

Justyna Mackevič, pradinių klasių fizinio ugdymo mokytoja