Meninio skaitymo konkursas mokykloje

Meninio1Meninis skaitymas vienas iš dažnesnių saviraiškos būdų, jau nuo seno labai svarbus lavinant skaitymo įgūdžius: ugdo kūrybinį ir kritinį mąstymą, skatina protinę veiklą, kalbos įgūdžius, padeda ugdyti dėmesio koncentraciją. Skaitydamas žmogus įsivaizduoja tai, ko nėra matęs, pasineria į teksto išgyvenamas emocijas.

Sausio 26 dieną mūsų mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo 5-12 klasių mokiniai .

Konkurso dalyviai pasirinko įvairiausių autorių poezijos ir prozos tekstus.

Mokinių pasirinkti tekstai privertė įsiklausyti, įsijausti į žodžių skambesį ir prasmę.

Tačiau konkursas yra konkursas. Visi dalyviai pasirodė originaliai, bet teko išrinkti nugalėtojus, kurie atstovaus mūsų mokyklai rajoniniame meninio skaitymo konkurse.

Nugalėtojomis išrinktos  8 klasės mokinės Giedrė Aliukonytė ir Laura Boriševskytė. Linkime joms sėkmės!

Lietuvių kalbos mokytoja Liudmila Maksimec.