Šukuosenų dizaino pamoka

Visos merginos nori būti gražios, todėl jos naudoja įvairias priemones. Kaip teisingai Sukos0277parinkti šukuoseną, norint pabrėžti savo žavesį ir pasijusti nepakartojama, pasitikinčia savimi sausio 26 dieną Paluknio „Medeinos“ vid. mokykloje mus mokė Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto lektorė Inga Čirvinskienė su savo studentėmis, kurios labai įdomiai papasakojo apie kolegijoje esančius fakultetus. Itin išsamiai viešnios pristatė Menų ir kūrybinių technologijų fakultetą.

Mūsų mokyklos mergaitės daug ką sužinojo apie kirpėjos profesiją, šukuosenų modeliavimą, plaukų priežiūrą, kolegijos vykdomus projektus, mados naujoves ir t.t. Sukos0292Lektorė ir studentės mergaitėms ne tik patarė, kaip tinkamai prižiūrėti plaukus, bet ir praktiškai parodė, kaip pasidaryti įvairias šukuosenas. Mokinės susižavėjusios stebėjo, kaip nesudėtingai, greitai ir gražiai galima susitvarkyti plaukus.

Besibaigiant susitikimui, lektorė pabrėžė, jog bet kuri šukuosena – ar suformuota iš vešlios plaukų kupetos, ar iš visiško plaukų trūkumo yra aiškus signalas aplinkai ne tik apie mūsų amžių, bet ir visuomeninį statusą bei atsidavimą laikmečio madoms.

Justina Bankovskaja ir Lina Kavaliauskaitė, 10 klasės mokinės