Minėjimas „Atkurtai Lietuvos nepriklausomybei – 30“

2020-03-12 gimnazijos bendruomenė susirinko į aktų salę paminėti Nepriklausomos Lietuvos 30-mečio. Susirinkusieji klausėsi merginų vokalinio ansamblio (vadovė Jovita Dovsevičiūtė), Rūdiškių muzikos mokyklos akordeonininkų ir pianistų (mokytojos Valentina Kavaliauskienė, Oksana Pesliakienė ir Veslava Sužicka) atliekamų kūrinių, matė nuotaikingą priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų pasirodymą (pedagogė Audronė Malachovskienė). Mokytojas Dainius Kuchanauskas kalbėjo apie Kovo 11-osios reikšmę, gimnazijos direktorius Vytautas Gustas atsakė į renginio vedėjų Glorijos Daukševičiūtės ir Tito Kuchanausko pateiktą klausimą „Kas yra Laisvė?“ ir šachmatų bei šaškių turnyro, vykusio prieš dvi dienas gimnazijoje, nugalėtojams įteikė pažymėjimus.