Mokslo metų pabaigos šventė 1-5 klasių mokiniams

Gegužės 30 dieną Paluknio „Medeinos“ gimnazijos 1-5 klasių mokiniams nuskambėjo paskutinis skambutis, skelbiantis mokslo metų pabaigą ir ilgai lauktų vasaros atostogų pradžią. Net nepajutome, kaip greitai prabėgo mokslo metai, kad jau metas apibendrinti nuveiktus darbus.

Šventiškai išpuoštos aktų salės scena tapo laikinu laivo deniu, kuris aidėjo nuo vaikų šurmulio, dainų, šokių bei tėvelių jaudulio. Renginys prasidėjo pradinių klasių muzikinio teatro studijos „Lašeliukai“ pasirodymu „Ketvirtojo laivo kelionė į plačiuosius žinių vandenis“ (vadovės Laima Samosionokienė, Lina Ganevičienė).

4 klasės mokiniai tapo ketvirto laivo įgulos nariais, o kiti spektaklio dalyviai – piratais. Jūreiviams miegant, piratai įsiveržė į laivą ir, sušokę savo šokį, pagrobė kapitoną. Siekdami jį išlaisvinti, ketvirto laivo įgulos nariai turėjo įrodyti, jog jie verti išplaukti į platesnius žinių vandenis, įrodyti, ko išmoko savo uoste per ketverius metus. Visa laivo įgula, vadovaujama mokytojos Laimos Samosionokienės, dainavo ir šoko šokį „Vos diena užgroja“. Vėliau visus džiugino akordeonu,  fortepijonu ar balsu jaunųjų jūreivių Adrianos, Viltės, Kamilios, Silvestro, Manto, Kasijos atliekami kūriniai. Spektaklio pabaigoje ketvirtokai visiems skyrė šokį (mokytoja Ivona Grigienė).

Pasibaigus spektakliui, ketvirtokus sveikino trečiokai. Jie fleitomis pagrojo kūrinį „Šviesūs sapnai“, prisiminimui įteikė jūreiviškus kaklaraiščius. Išlydėdama savo mokinius, nuoširdžius ir prasmingus linkėjimus jiems skyrė pradinio ugdymo mokytoja Lina Ganevičienė. Gražūs atsisveikinimo žodžiai ne vienam sukėlė jausmų antplūdį, džiugino ir graudino. Mokytoja Lina ketvirtokams įteikė knygeles, į kurias sudėtos gražiausios mokinių gyvenimo akimirkos, linkėjimai, norai, nuotraukos. Vėliau sveikinimo žodį tarė tėveliai. Jie išreiškė padėką mokytojai už suteiktas žinias ir rūpestį vaikais, įteikė jai nuostabių orchidėjų.

Renginio pabaigoje gimnazijos direktorius Vytautas Gustas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė įteikė pradinio išsilavinimo pažymėjimus mokiniams, baigusiems ketvirtą klasę, taip pat gimnazijos administracijos atstovai džiaugėsi 2016-2017 mokslo metų mokinių pasiekimais. Patiems geriausiems 1-5 klasių mokiniams buvo įteiktos padėkos už labai gerą, gerą mokymąsi, dalyvavimą įvairiuose konkursuose, olimpiadose, už  mokyklos vardo garsinimą rajone. Gimnazijos direktorius Vytautas Gustas palinkėjo mokiniams turiningų atostogų bei saugaus elgesio gatvėje, kelyje, prie vandens telkinių.

Neringa Krutikovienė, pradinio ugdymo mokytoja