Šventė „Sveika, vasarėle“

2017-05-31 Paluknio „Medeinos“ gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupė surengė šventę „Sveika, vasarėle“, kurioje parodė, ko išmoko per metus. Pasiklausyti mažųjų mokinukų atliekamų dainų, deklamuojamų eilių atvyko ir tėveliai. Juk džiugu, kad jų vaikai ūgtelėjo ir ūgiu, ir gebėjimais.

Šventės metu pedagogė Ala Židanavičienė į pirmąją klasę išlydėjo 13 priešmokyklinukų, kuriuos pasitiko mokytoja Lina Ganevičienė. Mokytoja pasveikino būsimus savo ugdytinius pirmokėlius, įteikė jiems po kuprinę. Vėliau vaikus su tėveliais pakvietė į savo klasę, kad galėtų artimiau susipažinti.

Šventėje dalyvavo ir Paluknio lopšelio–darželio auklėtoja Daiva Urbonavičienė – ji atlydėjo būsimus mažiausius mūsų gimnazijos narius, kurie mokysis priešmokyklinio ugdymo grupėje. Vaikai susitiko, pabendravo su mokytoja Ala.

Gimnazijos direktorius Vytautas Gustas šventės proga pasveikino visus susirinkusius, įteikė Austėjai Peseckaitei padėką už dalyvavimą rajoniniame mažųjų skaitovų konkurse, vaikams, jų tėveliams, pedagogėms palinkėjo gražios bei saugios vasaros.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ala Židanavičienė