Netradicinė pilietiškumo pamoka

Saulėtą balandžio 7 d. popietę gimnazijoje vyko netradicinė pilietiškumo pamoka. Nors pamoka buvo skirta I-IV gimnazijos klasių mokiniams, joje norą dalyvauti pareiškė ir dalis jaunesniųjų klasių mokinių.

DSC_0127bKrašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės štabo viršininkas Eimantas Tamulynas, vyr. seržantė Aušra Bankauskienė ir jaunesnioji eilinė Boreikaitė mokiniams paaiškino Lietuvos kariuomenės struktūrą, kalbėjo apie ginkluotę, savanorius, socialines garantijas, tapus profesionaliu kariu.

Mokiniams buvo įdomu, kur kariai gyvena, kaip maitinasi, kur ir kokiomis priemonėmis gaminasi maistą karinių lauko pratybų metu. Atsakydami į šiuos klausimus kariai demonstravo maisto pakuotes, maisto gaminimosi priemones. Svečiai parodė ir keletą nuotaikingų filmų apie karių gyvenimo sąlygas ir dalyvavimą kariniuose mokymuose.

Pamokos pabaigoje aktyviausi ir teisingai į užduotus klausimus atsakę mokiniai buvo apdovanoti kareiviškomis dovanėlėmis.

Direktorius Vytautas Gustas