Nuotaikingame teatro „Domino“ spektaklyje

Lapkričio 19-25 dienomis vyksta suaugusiųjų mokymosi savaitė „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“. Trakų suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi koordinacinė taryba (pirmininkė Nijolė Lisevičienė) savaitės renginių plane numatė net 9 skirtingų sričių užsiėmimus. Jie organizuojami įvairiose rajono įstaigose – Sveikatos ir grožio akademijoje, Jaunimo ir laisvalaikio centre, Pedagoginėje psichologinėje tarnyboje, Švietimo centre, bibliotekose ir kitur. Keliuose užsiėmimuose dalyvavo ir vienas kitas mūsų gimnazijos pedagogas.

Lapkričio 22 dieną grupė gimnazijos, Paluknio seniūnijos darbuotojų, seniūnijos gyventojų – Trakų trečiojo amžiaus universiteto (TAU) Paluknio skyriaus klausytojų, nuvyko į Vilniuje įsikūrusį profesionalų komedijos teatrą „Domino“, kuriame rodomos populiarios, pasaulyje pripažintos teatro komedijos, pamėgtos ir jaunimo, ir vyresnio amžiaus žiūrovų. Tą vakarą palukniečiai žiūrėjo garsiąją Brodvėjaus komediją „Primadonos“, pagal amerikiečių autoriaus Keno Ludvigo pjesę pastatytą latvių režisieriaus Olego Šapošnikovo.

Spektaklis iki ašarų privertė kvatoti žiūrovus. Juo labiau, kad neįtikėtiną jaunų ir ambicingų aktorių Džeko ir Leo istoriją suvaidino gerai žinomi komedijos žanro meistrai Eimutis Kvoščiauskas, Mantas Vaitiekūnas, kitus vaidmenis atliko taip pat puikūs aktoriai Mindaugas Capas, Jovita Balčiūnaitė, Austėja Lukaitė, Jonas Braškys. Intriguojanti, puikiai aktorių suvaidinta istorija žiūrovams sukėlė daug teigiamų emocijų.

Išvyka į teatrą organizuota suaugusiųjų mokymosi savaitės „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“ proga.

Vitalija Dovydėnienė, Trakų TAU Paluknio skyriaus dekanė