Paroda Trakų švietimo pagalbos tarnyboje

Balandžio 10 d. Trakų švietimo pagalbos tarnyboje buvo atidaryta jungtinė rajono mokinių dailės darbų paroda. Parodai darbus pristatė Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla, Lentvario Motiejaus Šimelionio, Lentvario Henriko Senkevičiaus, Trakų Vytauto Didžiojo, Trakų, Paluknio Longino Komolovskio bei Paluknio „Medeinos“ gimnazijos.

Dailės mokytojai iš kiekvienos ugdymo įstaigos atrinko 4-12 įvairių žanrų mokinių kompozicijų – iš viso parodoje eksponuojami 64 dailės kūriniai. Mūsų gimnazija pristatė 12 spalvotos monotipijos technika atliktų darbų. Šią techniką mokiniai išbandė pernai, o šiemet sukūrė kompozicijas „Vaza ir gėlės“.

Net septynias kompozicijas parodai pateikė mūsų gimnazijos mokinė Ana Buinovskaitė (7 kl.), po vieną – Viltė Lapėnaitė, Kasija Karčmit (4 kl.), Martynas Aliukonis (7 kl.), Agnė Kuleš (I gim. kl.) ir Julija Gibneris (III gim. kl.).

Dailės mokytoja Goda Gujienė