Pradinukai dalyvavo rajoninėje olimpiadoje „Esu gamtos dalelė“

Š. m. balandžio 10 d.  Lentvario pradinėje mokykloje vyko Trakų rajono 3-4 klasių mokinių olimpiada „Esu gamtos dalelė“, kurią organizavo pradinio ugdymo  mokytoja Saulena Jakaitytė.

Olimpiadoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos atstovai – 3 klasės mokiniai Greta Kazakevičiūtė, Arnas Grigas (mokytoja Laima Samosionokienė) ir  4 klasės mokiniai Kasija Karčmit, Adriana Kurkulionytė (mokytoja Lina Ganevičienė). Kol mokiniai, atlikdami užduotis, stengėsi pritaikyti savo sukauptas žinias, mokytojos dalyvavo metodiniame užsiėmime, kurio metu buvo demonstruojami įvairūs bandymai, eksperimentai. Vėliau ir olimpiados dalyviai turėjo progą išbandyti meninius sugebėjimus – užsiėmimo metu lankstymo technika jie gamino atvirukus.

Į Paluknį mokiniai grįžo puikios nuotaikos, nešini padėkomis už aktyvų dalyvavimą renginyje. Būti tarp geriausiųjų, varžytis su jais – vertinga patirtis! Net tada, kai nepatenki tarp prizininkų.

Lina Ganevičienė, pradinio ugdymo mokytoja