Rajoninėse kvadrato varžybose – II vieta

Lapkričio 15 dieną Onuškio Donato Malinausko gimnazijoje vyko rajoninės kaimo vietovių  kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo  komandos iš 4 mokyklų – Onuškio Donato Malinausko gimnazijos, Senųjų Trakų Stelmachovskio, Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinių mokyklų ir, žinoma, mūsų gimnazijos.

Kiekvieną komandą sudarė 10 narių – 5 mergaitės ir 5 berniukai. Visi jie – 3–4 kl. mokiniai. Varžybos vyko rato sistema (visos komandos tarpusavyje išbandė pajėgumus), o susumavus taškus paaiškėjo užimtos vietos. I vietą užėmė Senųjų Trakų Stelmachovskio pagrindinės mokyklos komanda, III – Onuškio Donato Malinausko gimnazijos komanda.

Medeiniečiams, kuriuos treniravo  mokytoja Justina Jancevičienė, pavyko iškovoti garbingą II vietą. Jie džiaugėsi asmeniniais apdovanojimais – medaliais – ir gimnazijai parvežtu diplomu, kuris įteiktas komandai.

Justina Jancevičienė, pradinio ugdymo mokytoja