Saugaus eismo pamoka pradinukams

Rugsėjo 13 d. gimnazijoje apsilankė Vilniaus apskrities VPK Trakų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnės Vlada Černienė ir Viktorija Aleknavičienė. Jos aktų salėje vedė interaktyvią ir nuoširdžią saugaus eismo pamoką 1-4 klasių mokiniams.

Pareigūnės pademonstravo filmuotus siužetus, kaip saugiai pereiti gatvę mieste ir užmiestyje, kaip pereiti kelią išlipus iš autobuso, kaip neišsigąsti artėjančio transporto ir kur laukti, nespėjus pereiti gatvės. Mokiniai turėjo galimybę čia pat įsivertinti savo žinias atlikdami užduotis kompiuteryje. Bet labiausiai vaikai džiaugėsi, kai policijos pareigūnės jiems įteikė Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos dovanotas knygeles „Kelių eismo taisyklėlės vaikams“. Tai pratybų knygelės, kurias pareigūnės prižadėjo patikrinti po kelių mėnesių.

Aušra Kuchanauskienė, pradinio ugdymo mokytoja