Septintokai apsilankė Paluknio žirgyne

Gegužės 8 d. septintokams klasės valandėlė vyko kitaip nei įprastai. Auklėtojos Justynos Mackevič iniciatyva apsilankyta Paluknio žirgyne, tad mokiniai turėjo unikalią galimybę susipažinti su žirgų pasauliu iš arčiau.

Prieš žengiant į aptvarą, profesionali edukacijos vadovė Veronika Jurčuk supažindino su saugaus elgesio taisyklėmis, papasakojo apie žirgams skirtą inventorių bei jo paskirtį. Mokiniai sužinojo, kodėl prieš jojimą reikia ypač gerai nuvalyti žirgus, išmoko pabalnoti žirgus. Smagiausia dalis – tai jodinėjimas, gebėjimas vienu metu suvaldyti įtampą, stresą bei baimę ir pajusti jojimo malonumą.

Jodinėjimas septintokams suteikė daug džiaugsmo, o pajustas ryšys su gyvūnais galbūt paskatins grįžti ir artimiau susidraugauti su žirgais, įgyti daugiau drąsos ir praktikos valdant žirgą.

Justyna Mackevič, 7 klasės vadovė