Įprasmintos spaudos atgavimo 120-osios metinės

Gegužės 7 d. gimnazijoje vyko akcija „Skaitykime lietuviškai!“, skirta 120-osioms spaudos atgavimo metinėms.

Pirmos pamokos metu klasėse apsilankė ir Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga mokinius, mokytojus, administracijos darbuotojus pasveikino 5–8, I–IV G kl. mokiniai – 16 aktyvių akcijos dalyvių. Tai penktokai Deimantė Narkevičiūtė ir Modest Mackevič, šeštokai Paulina Jakštaitė ir Rojus Peseckas, septintokai Gabija Ieva Tomaševičiūtė ir Saulius Peleckas, aštuntokai Danielius Daukševič ir Lukas Aliukonis, gimnazistai Gabija Bilinskaitė, Andrėja Angelina Marcinkevič (I G kl.), Greta Kazakevičiūtė, Mažvydas Makūnas (II G kl.), Gabija Mikalauskaitė, Damian Garbotovič, Mantas Ramonas ir Danielius Zachaževskij (IV G kl.).

Klausytojams primintas 40 metų trukęs spaudos draudimo laikotarpis, aptarta to laikotarpio reikšmė Lietuvai ir lietuviams.

Akciją inicijavo ir organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Vitalija Dovydėnienė ir Liudmila Maksimec. Sumanymą įgyvendinti padėjo istorijos mokytoja Leonora Daugudienė ir anglų kalbos mokytoja Rūta Gustienė.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui