Šimtadienis gimnazijoje

Vasario 10 d. Paluknio „Medeinos“ gimnazijoje įvyko Šimtadienio šventė – šimtas dienų iki abiturientų egzaminų. Tai tradicinė ketvirtos gimnazijos klasės mokinių šventė, ženklas, kad artėja metas susikaupti prieš egzaminus, tačiau pati šventė – linksma, šmaikšti ir originali, jai pasirenkamos linksmos, įdomios temos. Šių metų Šimtadienio tema „Taboro gyventojai“. Šventės organizatoriams III G klasės mokiniams buvo galimybė pademonstruoti išradingumą bei surengti nepamirštamą šventę XXIII laidos abiturientams.

Renginio pradžioje vedėjai Evelina Umecka ir Augustinas Rizgelis (III G kl.) pristatė sukurtą „Taborbook“ socialinį tinklą, kuriame buvo šmaikščiai pavaizduoti abiturientai, jų socialinė padėtis, veikla ir kiti ypatingi požymiai. Taip pat buvo išrinkta komisija, kuria sudarė III G kl. mokiniai Gabrielė Zubovič, Dorota Mickevič, Arnoldas Valianga, Dovydas Bartosevič. Netrukus sekė išbandymai, jais siekta patikrinti, ar IV G klasės mokiniams verta įteikti pagrindinius Šimtadienio dokumentus – pusatestačius.

Abiturientams reikėjo pašokti pagal dainą, kurią atliko III G klasės mokinys Aurimas Rizgelis, atlikti testą apie čigonus, atspėti filmą pagal muzikinį garso takelį, padainuoti, orientuotis aplinkoje bei išmokti čigoniškai skaičiuoti iki dešimt.

Sėkmingai įveikę visus išbandymus abiturientai pristatė savo namų darbus – pademonstravo filmą, perskaitė testamentą, skirtą III G klasės mokiniams bei įteikė simbolinį gimnazijos raktą.

Na, o kad nuotaika nebjurtų, gavo dovanų – saldų III G klasės mokinių tortą!

II G klasės mokiniai pagamino Šimtadienio kalendorių, kuris buvo pakabintas salėje ant sienos.

Renginį paįvairino muzikos mokytojos Jovitos Dovsevičiūtės ir jos buvusio bendraklasio Silvestro Maksimec atliekamos dainos.

Geros kloties abiturientams šioje 100 dienų trukmės kelionėje palinkėjo pirmoji jų mokytoja Anželika Vunš, tėveliai, gimnazijos direktorius Vytautas Gustas bei jų mylimas auklėtojas Stanislovas Samosionokas.

Reikia tikėti, kad visi linkėjimai išsipildys artimoje ateityje.

Renalda Čiupailaitė, III G klasės mokinė.