Spektaklis „Kur gyventi gera?“ mažiesiems

2017-03-31 aktų salėje priešmokyklinės grupės ugdytiniai, 1 klasės mokiniai, mokytojos Ala Židanavičienė ir Neringa Krutikovienė žiūrėjo muzikinį „Varlytės teatro“ spektaklį „Kur gyventi gera?“ Pamoką trukęs kauniečių spektaklis – tai šiltas ir jautrus pasakojimas apie šių dienų realijas, paverstas gražia ir linksma pasaka. Pagrindinė spektaklio tema – meilė gimtajam kraštui, kalbai. Vaidinimas skirtas ir vaikų patriotiškumo ugdymui.

Veikė 3 personažai – Peliukas Mikis, Lakštinga ir Varlė, kuriuos vaidinę aktoriai nuolat bendravo su publika, leido mokiniams išreikšti savo pastebėjimus ir jausmus, siekė parodyti lietuviškų ir angliškų žodžių skambesio skirtumus, priminė lietuviškų dainų unikalumą ir grožį. Mokinukai matė, kaip atrodo lietuviai, kalbantys svetima kalba.

Spektaklis mažiesiems žiūrovams buvo įdomus ir jaudinantis. Kartu priminė liaudies išmintį: „Visur gerai, bet namuose geriausia“.

Neringa Krutikovienė, pradinio ugdymo  mokytoja