Tarptautinės mokytojų dienos minėjimas

Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena, kuria siekiama atkreipti dėmesį į itin svarbų mokytojo darbą. Diena minima daugelyje pasaulio šalių.

Kaip ir kasmet, mūsų gimnazijoje nuo pat ryto tvyrojo ypatinga, pakili nuotaika. Abiturientai, padedami klasės vadovės Vaclavos Klejevskajos, surengė šventę, kurią sudarė net kelios dalys. Pirmoji ir pati paslaptingiausia – mokytojų veiklos užduočių kambaryje „Nori išeiti? Rask raktą!”

Kol mokytojai svarstė ir tarėsi spręsdami įvairius uždavinius, mokinių savivaldos grupė dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ir ruošė vaidinimą. Jį atliko renginio pabaigoje. Po vaidinimo visų mokinių vardu abiturientai mokytojus pasveikino gražiais, prasmingais žodžiais ir įteikė nepaprastai skanų tortą.

Popiet profesinė šventė tęsėsi Karališkoje senojoje kibininėje, esančioje Trakų rajono Sausių kaime. Ten susirinko visų Trakų rajono švietimo įstaigų pedagogai. Tarptautinės mokytojų dienos proga buvo apdovanoti labiausiai nusipelnę mokytojai, mokyklų vadovai. Tarp jų – ir mūsų gimnazijos direktorius Vytautas Gustas. Jam įteikta Trakų rajono savivaldybės merės Editos Rudelienės padėka už tikslingų ugdymo(si) aplinkų kūrimą, mokyklos bendruomenės telkimą, įvairiapusę vadybinę ir pedagoginę veiklą.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui