Trakų švietimo pagalbos tarnyboje buvo pagerbti geriausieji

Kovo 28-29 dienomis Trakų švietimo pagalbos tarnyba organizavo rajoninių olimpiadų ir konkursų nugalėtojų bei juos ruošusių mokytojų pagerbimo šventę. Kviečiamųjų sąrašai iš anksto buvo išsiųsti mokykloms.

Kovo 28-ąją, pirmąją šventės dieną, į Trakus buvo pakviestos ir diplomais apdovanotos dvi mūsų gimnazijos mokinės, o padėkų raštais – jas ruošę mokytojai. Danieliai Buinovskaitei (6 kl.) diplomas skirtas už puikų darbą tarptautiniam jaunimo epistoliniam konkursui, o Jevnikai Karčmit (III G kl.) – už rajoninėse olimpiadose užimtas prizines vietas: rusų (užsienio) kalbos – I vietą, geografijos – III vietą. Lietuvių kalbos mokytojai Daivai Daukševičienei padėka skirta už mokinių paruošimą tarptautiniam epistolinio rašinio konkursui, rusų kalbos mokytojai Vaclavai Klejevskajai – už mokinių paruošimą rajoninei rusų kalbos olimpiadai, geografijos mokytojui Robertui Šalnai – už mokinių paruošimą rajoninei geografijos olimpiadai.

Kovo 28-ąją, antrąją renginio dieną, šventėje dalyvavo Gabrielė Lėliūtė (II G kl.) – jai įteiktas diplomas už užimtą III vietą rajoninėje technologijų olimpiadoje. Padėkos raštu už mokinių paruošimą rajoninei technologijų olimpiadai apdovanota technologijų mokytoja Vida Lapėnienė.

Pagerbimo šventei vadovavo bei diplomus ir padėkas teikė Trakų švietimo pagalbos tarnybos direktorė Rasa Dikevičienė. Po oficialiosios dalies tiek pirmąją, tiek antrąją šventės dieną mokiniai ir mokytojai vaišinosi saldumynais, arbata, kava, šiltai tarpusavyje bendravo.

Mūsų gimnazija džiaugiasi, kad I vietą rajone užėmusi Jevnika Karčmit balandžio 6-8 dienomis Trakų rajonui atstovaus XXIV Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiadoje. Mokinė į Klaipėdą vyks kartu su mokytoja Vaclava Klejevskaja. Linkime joms sėkmės!

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui