Užsiėmimas apie sveikatos išsaugojimą

Gegužės 11-ąją gimnazijos darbuotojai ir kiti palukniečiai (Trakų TAU Paluknio skyriaus studentai) aktyviai rinkosi informacinių technologijų kabinete. Ten vyko užsiėmimas apie sveikatos išsaugojimą „Ligų prevencija vyresniame amžiuje“. Su auditorija, pakviesta VšĮ Trakų švietimo centras direktorės ir Trakų TAU rektorės Nijolės Lisevičienės, bendravo asmeninė finansų konsultantė ir lektorė Tatjana Grigoravičienė.

Paskaitos-seminaro metu lektorė kalbėjo apie vyresnio amžiaus žmonių sveikatos problemų prevenciją. Buvo aptarti faktoriai, turintys didžiausią įtaką gyvenimo kokybei, pateiktos asmeninės patirtys ir rekomendacijos. Auditorijoje diskutuota apie tai, kaip galima sustiprinti sveikatą, ją išsaugoti.

Tiek užsiėmimo metu, tiek po jo Tatjana Grigoravičienė atsakė į visus dalyviams rūpėjusius klausimus.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui