Užsiėmimas Trakų JDC

Gegužės 10 d. mūsų gimnazijos I-III G klasių mokiniai, lydimi UKC koordinatorės Vidos Lapėnienės, važiavo į Trakų JDC (Jaunimo darbo centro) renginį „Ekonomika Tau“.

Pirmiausia vyko protų mūšio žaidimas „Pažink profesijas“. Mokiniai, pasiskirstę į 3 komandas – „Internautai“, „Bedarbiai_1“ ir „Bedarbiai_2“, stengėsi kuo geriau atsakyti į klausimus. Klausimai buvo labai įvairūs. Reikėjo net išmanyti, kokios yra statistinės ir paklausiausios profesijos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Kilo įvairių diskusijų, menkų nesutarimų dėl atsakymų, tačiau tai nesugadino mokiniams nuotaikos. Pasitikrinus atsakymus paaiškėjo, kad laimėjo komanda „Bedarbiai_1“. Pasibaigus žaidimui, renginio dalyviai sprendė testą. Ši priemonė padėjo mokiniams išsiaiškinti, kurios profesijos jiems tinka.

Jaunuoliai džiaugėsi gerai praleidę laiką ir galėję pasitikrinti savo profesines žinias. Trakų JDC padeda jaunimui daugiau sužinoti apie profesijas, greičiau susirasti darbą, skatina motyvaciją mokytis visą gyvenimą, ugdo įvairius gebėjimus, tarp jų – gebėjimą prisitaikyti prie pokyčių.

Giedrė Aliukonytė, II G kl.

Vida Lapėnienė, UKC koordinatorė