Varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Vasario 22 d. Onuškio Donato Malinausko gimnazijoje vyko kaimo vietovių 3–4 kl. mokinių varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Jose dalyvavo keturių Trakų rajono mokyklų komandos: Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos, Paluknio „Medeinos“ ir Longino Komolovskio gimnazijų, Onuškio Donato Malinausko gimnazijos.

Mokiniai entuziastingai rungėsi aštuoniose estafetėse: teniso kamuoliukų pernešimas, lindimas per lanką, šuoliukai su lankais ir su šokdyne, greičio varžytuvės, grindų riedulio „stalomas“ ir „bulvių sodinimas“. Po įtemptų kovų paaiškėjo varžybų nugalėtojai – tai Onuškio Donato Malinausko gimnazijos komanda. Mūsų gimnazijos komandai pavyko iškovoti II vietą.

Noriai ir aktyviai sportinėse rungtyse dalyvavę mūsų gimnazijos sportininkai bei juos varžyboms ruošusi mokytoja Justina Jancevičienė džiaugiasi pasiekimu.

Pradinio ugdymo mokytoja Justina Jancevičienė