Medeiniečiai išvarė žiemą

Vasario 21 dieną gimnazijos bendruomenė šventė Užgavėnes. Garsiai pokštaudami ir triukšmaudami priešmokyklinukai ir 1–4 kl. mokiniai bei jų mokytojos Ala Židanavičienė, Laima Samosionokienė, Lina Ganevičienė, Neringa Krutikovienė, Aušra Kuchanauskienė visus kvietė į kiemą linksmai palydėti besigrumiančios žiemos ir pasitikti po kelių dienų prasidėsiančio pavasario.

Kieme vyko vaikų rateliai, žaidimai, kaukių  pasirodymai, į kuriuos įsitraukė ir vyresnių klasių mokiniai, jų mokytojai. Trečiokai niekaip nerado savo auklėtojos, trumpai pavirtusios ragana. Prie šurmulio su įvairiais skambalais prisijungė ir dviejų pradinukų mama Monika. Visiems smalsu buvo pasižiūrėti, kaip mušasi Lašininis ir Kanapinis (Modestas Mackevič ir Einaras Bogdanov, 4 kl.), kaip kaitriame lauže pleška įspūdinga Morė, kurią I G kl. mokiniams padėjo pagaminti biologijos mokytoja Danuta Pansevič ir mokytojo padėjėja Jovita Viniarskytė. Kaitrų laužą uždegė gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Vytenis Daugudis.

Kantriai atstovėję ūžiantį vėją po linksmybių šventės dalyviai rinkosi į klases ir vaišinosi tradiciniais Užgavėnių valgiais.

Pradinio ugdymo mokytoja Aušra Kuchanauskienė