Vasario 16-ajai skirto konkurso dalyviai sulaukė padėkų

2024-03-03 į gimnaziją atkeliavo eilėraščių ir esė konkursą „Švenčiu Lietuvą“ organizavusio Europos Parlamento nario prof. Liudo Mažylio padėkos. Jos skirtos konkurse dalyvavusiems „Medeinos“ mokiniams Daumantui Knipui (5 kl.), Auksei Peleckaitei, Rokui Ruškevič (6 kl.) ir Gabijai Bilinskaitei (I G kl.) bei juos ruošusioms mokytojoms Vitalijai Dovydėnienei ir Liudmilai Maksimec.

Ketvirtą kartą organizuojamame Vasario 16-ajai skirtame konkurse sulaukta daugiau nei 600 kūrinių, kuriuose reikėjo atsakyti į klausimą „Už ką esu dėkinga/as Lietuvai?“

„Užplūsta džiaugsmas skaitant jaunuolių kūrinius, kuriuose jie atskleidžia pasididžiavimą savo tauta, Valstybe šiandien. Sujaudino nuoširdus mokytojų darbas su jaunimu, rūpestis augančiu piliečiu,“ – rašo Vasario 16-osios Akto originalo atradėjas, Europos Parlamento narys prof. Liudas Mažylis.