„Medeinos“ atstovai – rajoninėje pradinukų istorijos olimpiadoje

Kovo 1 dieną Senųjų Trakų Kęstučio progimnazijoje vyko penkioliktoji rajoninė 3–4 klasių mokinių istorijos olimpiada „Lietuva mano – protėvių kraštas“. Jos tikslas – skatinti mokinius domėtis savo krašto ir Lietuvos istorija bei ugdyti istorijos paveldą gerbiantį pilietį.

Olimpiadoje mūsų gimnazijai atstovavo 4 mokiniai. Tai trečiokai Manuela Karčmit, Žygimantas Knipas ir ketvirtokai Arnas Asadauskas bei Avenir Makutonovič, kuriuos olimpiadai ruošė pradinio ugdymo mokytojos Lina Ganevičienė ir Neringa Krutikovienė.

Nors prizinių vietų neužėmė, mokinukai įgijo ateityje praversiančios patirties. Be to, tiek olimpiados dalyviai, tiek juos olimpiadai parengusios mokytojos grįžo ne tuščiomis – parsivežė organizatorių įteiktus padėkos raštus.

Pradinio ugdymo mokytoja Neringa Krutikovienė