Mokslo metų pradžios šventė

2018-09-03 gimnazijoje vyko mokslo metų pradžios šventė, kurioje dalyvavo ne tik bendruomenės nariai, bet ir gausus būrys svečių – tai Lietuvos Respublikos Seimo narys Jaroslav Narkevič, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė bei tos pačios ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius Aidas Aldakauskas, Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, merės pavaduotoja Marija Puč, Švietimo skyriaus vedėja Dalia Dzigienė ir, aišku, Paluknio seniūnė Marija Golubovska. Gimnazijos koridoriuose, klasėse ilgai netilo džiugiai nusiteikusių mokinių, tėvelių ir mokytojų balsai, juokas. Pirmąją mokslo metų dieną rūpėjo ne tik pamokos – juk smagu pasidalinti vasaros akimirkomis, įspūdžiais.