Pilietinė kraujo donorystė

Mūsų, Paluknio „Medeinos“ gimnazijoje ugdomi socialiai atsakingi, patriotiški Lietuvos piliečiai. Viena iš pilietiškumo pamokų vyksta sausio mėnesį – tai kraujo donorystės akcija, organizuojama kartu su Nacionaliniu kraujo centru. Ši graži tradicija prasidėjo 2014 metais, kuomet į istorijos mokytojo Dainiaus Kuchanausko iniciatyvą netradiciškai paminėti Sausio 13-ąją atsiliepė ir aktyviai ją palaikė tuometinė Nacionalinio kraujo centro vadovė Joana Bikulčienė. Pirmosios kraujo donorystė akcijos pagrindiniai dalyviai buvo gimnazijos mokiniai ir mokytojai, o vėlesnėse akcijoje vis daugiau  dalyvaudavo kitų palukniečių. Ir šiais metais į gimnaziją paaukoti kraujo atvyko gražus būrys palukniečių – net 23.

Dėkojame Nacionalinio kraujo centro komandai ir visiems geros valios žmonėms, atvykusiems aukoti kraujo: Dainiui Kuchanauskaui, Vytautui Gustui, Robertui Vilčevskiui, Jovitai Nedveckai, Andžejui Nedveckiui, Jolantai Garbotovič, Vitalijai Dovydėnienei, Justinai Trombačik, Boženai Senkanec, Alinai Rizgelienei, Liudmilai Maksimec, Aušrai Zachaževskai, Justinai Šupelienei, Vilmai Trombačik, Julijai Virganavičienei, Irmai Jakavičienei, Mečislovui Stankevičiui, Kristinai Paliulienei, Irenai Charukevič, Irenai Misiūnienei, Danutei Vilčevskai, Renatai Krasovskai, Ivonai Grigienei.

Džiaugiamės ir didžiuojamės pilietiška Paluknio seniūnijos bendruomene.

Dainius Kuchanauskas, istorijos mokytojas