„Medeinos“ ketvirtokai – lietuvių kalbos konkurse

Gegužės 7 d. grupė ketvirtokų dalyvavo lietuvių kalbos konkurse „Aš moku rašyti“, vykusiame Trakų pradinėje mokykloje. Konkursą sudarė diktanto rašymas ir lietuvių kalbos viktorina, jame varžėsi ne tik Trakų rajono, bet ir kelių Vilniaus bei Ukmergės mokyklų ketvirtų klasių mokiniai.

„Medeinai“ atstovavo šaunus penketukas. Tai Arnas Asadauskas, Elžbieta Garbotovič, Avenir Makutonovič, Austėja Siniūtė ir Edvinas Trombačik, kuriuos konkursui ruošė ir į Trakus lydėjo mokytoja Neringa Krutikovienė.

Nors prizinių vietų nelaimėjo, dalyviai džiaugėsi įgiję svarbios patirties, be to, grįžo ne tuščiomis – visi parsivežė po padėką bei atminimo dovanėlę.

Džiaugiamės mūsų mokinių aktyvumu, noru išbandyti savo jėgas, pasitikrinti žinias, įgūdžius ir gebėjimus!

Pradinio ugdymo mokytoja Neringa Krutikovienė