Lietuvos kariuomenės dienai artėjant

Penktadienį, lapkričio 17-ąją, gimnazijoje buvo neįprastas sujudimas – visi mokiniai būriais traukė į antrą aukštą ir gyvai aptarinėjo. Kas gi vyko?

Artėjant lapkričio 23-iajai, Lietuvos kariuomenės dienai, lankėsi Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos atstovai – eilinis D. Černiauskas, vyresnysis seržantas I. Afominas, seržantas A. Gervelis, vyresnysis seržantas G. Matiušovas. Atvyko jie rimtai pasiruošę, tad net tris pamokas 7-8, I–IV G klasių mokiniai buvo užimti.

Mokiniai, suskirstyti į tris grupes, dalyvavo trijose veiklose. Grupės, keisdamos viena kitą, išklausė paskaitą apie Lietuvos kariuomenę, tarnybą joje, dalyvavo estafetėse bei praktiškai susipažino su Lietuvos kariuomenėje naudojamais ginklais.

Diena tiesiog bėgte prabėgo, įspūdžių buvo ne tik vyresniųjų klasių mokiniams – pertraukų metu prie kariškių būriavosi visi, net ir patys mažiausieji. Pamatę tokį mokinių susidomėjimą ir entuziazmą bei pakviesti gimnazijos direktoriaus V. Gusto, kariškiai pažadėjo pavasarį apsilankyti su dar įspūdingesne programa.

Istorijos mokytojas Dainius Kuchanauskas