Mokslo metų pabaigos šventė

Birželio 21 dieną džiugiai nusiteikusi bendruomenė susirinko į mokslo metų uždarymo šventę. Direktorius Vytautas Gustas pasveikino renginio dalyvius pabrėždamas, kad šis susirinkimas – tai visų darbų, nuveiktų per mokslo metus, apibendrinimas: dauguma mokinių nuo šiol jau galės mėgautis vasaros atostogų teikiamais malonumais, o keletui dar reikės padirbėti, kol atliks papildomus darbus.

Direktorius, padedamas pavaduotojos ugdymui Vitalijos Dovydėnienės, II G klasės mokiniams įteikė pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus. Vėliau pažymėjimus gavo ir aštuntokai, baigę pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį, o padėkas už įvairius nuopelnus – daugelis 5-8, I-III G klasių mokinių.

I G klasės mokiniai (klasės vadovė – Leonora Daugudienė) savo vyresniuosius draugus ir jų auklėtoją Nataliją Mikulskienę pasveikino įteikdami kiekvienam po simbolinę gėlių puokštelę, „Medeinoje“ dirbusio istoriko Jono Juodagalvio leidinį „Paluknys: istorijos bruožai“ ir spalvingą balioną, o visai klasei – dar ir šakotį.

Renginio metu išsakyta ir daugiau prasmingų sveikinimų, palinkėjimų. Teikiant išsilavinimo pažymėjimus, padėkas, aidėjo garsūs plojimai, palaikymo šūksniai.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui