Rezultatyvi „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2016“

Šių metų kovo 14 dieną šalyje prasidėjo septintoji „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Į ją užsiregistravo apie 1100 Lietuvos ugdymo, kitų įstaigų ir organizacijų. Tarp jų – ir mūsų gimnazija, kuri Veiksmo savaitėse be patyčių dalyvavo jau šeštąjį kartą.

DSC_3183Pirmadienį, kovo 14-ąją, prasidėjus pirmajai pamokai, šeštosios (respublikoje – septintosios) Savaitės proga visus mokinius ir mokytojus sveikino gimnazijos „Sniego gniūžtės“ nariai. Vėliau vyko Trakų švietimo pagalbos tarnybos psichologės Gretos Barilovič užsiėmimai 3-8, I-II G klasių mokiniams, kurių metu analizuotos psichologinės problemos, susijusios su patyčiomis.

Antradienį darbą klasėse organizavo klasių vadovai. Mokiniai pasitikrino žinias apie patyčių sampratą, patyčių ratą, pakartojo pagrindines tarptautinės Olweus patyčių prevencijos programos taisykles prieš patyčias. Esame sertifikuota Olweus mokykla (rajone – vienintelė), todėl visiems buvo įdomu sužinoti apie metinius patyčių masto pokyčius gimnazijoje. Klasių vadovai pristatė 2015 m. rudenį gimnazijoje vykusios virtualios 3-8, I-II G klasių mokinių apklausos rezultatus, palygino juos su respublikos rezultatais. Skaityti toliau