Atvirų durų diena gimnazijoje

Š. m.  sausio 27-ąją  gimnazija organizavo atvirų durų dieną.

Nuo pat ryto pagal įprastą tvarkaraštį 1-8, I-IV G kl. vykstančiose pamokose galėjo apsilankyti ir mokinių tėveliai. Dalyvavusieji galėjo pajusti mokytojų ir mokinių bendravimo subtilybes, įvertinti savo vaikų elgesį, pasirengimą pamokoms, taip pat įsitikinti, ar jų vaikas pamokose yra saugus, sulaukia reikiamo mokytojų dėmesio.

Po pamokų informacinių technologijų kabinete tėveliai, vyresniųjų klasių mokiniai ir mokytojai dalyvavo Živilės Barkauskaitės, Mykolo Romerio universiteto lektorės, paskaitoje-užsiėmime „Jausmų suvokimo ir savęs pažinimo įgūdžių ugdymas“. Lektorė auditorijai paaiškino, kad norint susidoroti su kasdienio gyvenimo reikalavimais, svarbu suvokti savo jausmus, valdyti savo nuotaiką. Tai lemia gebėjimus dirbti kartu su kitais, produktyviai mokytis, atlikti svarbiausius vaidmenis šeimoje, bendruomenėje, darbo vietoje. Žmogui, siekiančiam sėkmės, socialiniai ir emociniai įgūdžiai labai svarbūs.

Nuo 15.30 val. vyko individualūs tėvų susitikimai su klasių vadovais, dalykų mokytojais, administracija.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui