Gimnazijoje viešėjo „Drakoniuko teatras“ ir „Zuikis Petras Ilgaausis“

Sausio 25-ąją gimnazijoje viešėjęs „Drakoniuko teatras“ priešmokyklinės grupės ir 1-4 klasių mokinukams parodė prasmingą spektaklį „Žvaigždės pelėdoms“. Juo papasakojo, kaip mažasis Pelėdžiukas Žvaigždžiaakis keliavo po pasaulį siekdamas pažinti ne tik jį, bet ir save.

Veikėjas, palikęs savo saugius namus, keliaudamas patiria daug pavojų. Kelionė vis dėlto įdomi, nes sutikti žvėreliai padeda Pelėdžiukui Žvaigždžiaakiui suprasti įvairiausius dalykus. Lapė Snapė paaiškino, kad svarbu nebijoti būti kitokiam, kad nereikia stengtis kažkam įtikti, Pelytė padėjo suvokti, kad reikia stengtis suprasti save ir išsiaiškinti, ko iš tiesų trokšti, o Varniukas – pasitikėti ne tik savimi, bet ir kitais. Berniuko ir mamos Pelėdos pamokos taip pat buvo svarbios.

Spektaklis šmaikščiai ir linksmai vaikams suprantama kalba papasakojo apie baimių įveikimą ir dvasinį augimą. Profesionalūs aktoriai mažuosius žiūrovus to mokė dainuodami ir šokdami, tad ir po spektaklio žiūrovų ilgai neapleido gera nuotaika.

Po dviejų dienų – sausio 27-ąją – gimnazijoje vyko dar vienas išskirtinis, žaismingas, kupinas neišdildomų įspūdžių renginys mažiesiems – tai Zuikio Petro Ilgaausio šou.

Mažieji mokinukai išvydo edukacinę interaktyvią programą, apimančią higieną – dantų ir ausų valymą, rankų plovimą. Mokymas vyko vaizdžiai – buvo dainuojama, atliekami fiziniai pratimai. Kartu su vaikais užsiėmime dalyvavo ir jų mokytojos Ala Židanavičienė, Neringa Krutikovienė, Aušra Kuchanauskienė, Laima Samosionokienė, Lina Ganevičienė.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui