Antrokai – Vilniaus oro uoste

Lapkričio 9 d. antrokai, jų mokytoja Lina Ganevičienė ir mamos nuvyko į Vilniaus oro uostą. Ten aplankė keleiviams nematomas vietas, susipažino su aviacijos saugumo, priešgaisrinio gelbėjimo stoties darbo specifikos ypatumais. Iš arti galėjo apžiūrėti, kaip atrodo išardytas lėktuvo variklis, ir net pasimatuoti ugniagesio gelbėtojo aprangą. Vaikai susidomėję stebėjo, kaip kyla ir leidžiasi lėktuvai. Po šios šaunios edukacinės išvykos ne vienas mokinukas panoro tapti lėktuvo mechaniku, lakūnu ar gaisrininku.

Klasė dėkinga išvykos organizatoriams Mariui Gelžiniui ir Andželikai Ramonaitei-Gelžinienei, nes įsimintina kelionė – kartu ir Gabrielės Gelžinytės aštuntojo gimtadienio šventė.

Šiemet antrokai savo gimimo dienas švenčia kitaip. Apsilankymas Vilniaus oro uoste – jau trečioji klasės išvyka šiais mokslo metais. Rugsėjo 21 d. Austėjos Peseckaitės mama organizavo ekskursiją į Alpakų ūkį, o spalio 19 d. Adomo Martinkevič mama – smagią iškylą į Vilniaus TV bokštą.

Lina Ganevičienė, pradinio ugdymo mokytoja