2020 m. „KENGŪROS“ konkursas

2020-05-20 gauti š. m. balandžio 30 d. nuotoliniu būdu vykusio tarptautinio matematikos konkurso„Kengūra“ rezultatai. Konkurse dalyvavo 25 mūsų gimnazijos mokiniai. Iš jų į Trakų rajono savivaldybės dešimtukus pateko Danielia Buinovskaitė (III G kl.; VI vieta rajone), Evelina Daukševič (8 kl.; VII vieta rajone), Julija Proškina (II G kl.; VII vieta rajone), Ana Buinovskaitė (II G kl.; VIII vieta rajone), Agata Bartoševič (II G kl.; X vieta rajone). Mokinius konkursui ruošė mokytoja Natalija Pumputytė. Diplomus gavo ir geriausiai iš mūsų gimnazijos 1-4 kl. mokinių pasirodę konkurso dalyviai Vilgelm Makutonovič, Rojus Peseckas, Balys Jakavičius, Aurelija Virganavičiūtė, Andrėja Angelina Marcinkevič ir Arnas Grigas. Pradinukus konkursui ruošė mokytojos Laima Samosionokienė, Aušra Kuchanauskienė, Lina Ganevičienė ir Justina Trombačik.