Rudenėlio šventė priešmokyklinėje grupėje

alos3Spalio 18 dieną priešmokyklinėje ugdymo grupėje vyko Rudenėlio šventė, kurios pradžioje vaikai pateikė visą pluoštą mįslių tėveliams. Vėliau mažieji pamalonino tėvelius vaidinimu apie tai, kaip susitiko daržovės ir gamino salotas savo draugams – žiogui ir boružei.

Šventėje dalyvavo ne tik priešmokyklinės ugdymo grupės vaikučiai, bet ir jų tėveliai bei močiutės. Kiekvienas vaikas pasipuošė daržovės karūna, kurią pasigamino kartu su tėveliais. Deklamuodami eilėraščius, vaikai nuotaikingai vaidino savo daržovę. Šventės pabaigoje nuskambėjo linksma dainelė apie moliūgą. Po alos4iškilmingos dalies vaikučiai pavaišino tėvelius pačių gamintomis salotomis ir gėrybėmis iš savo sodo.

Šventė baigėsi, bet niekas neskubėjo skirstytis. Ruduo jau atsisveikina su mumis, bet jis ir vėl sugrįš su savo gėrybėmis kitais metais.

Ala Židanavičienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja