Užsiėmimas jaunuoliams ,,Esi vertas daugiau“

kajc3Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras (KAJC) Trakų rajono seniūnijose vykdo projektą „Esi vertas daugiau“. Tai lytiškumo ugdymo užsiėmimai, kurie padeda jaunuoliams suvokti psichologinio saugumo ir dvasinių poreikių tenkinimo svarbą gyvenime. Projekto iniciatoriai tikisi, kad jaunimas ne tik įgaus žinių apie lytiškumo sampratą, bet ir mokės įgytas žinias pritaikyti praktiškai, taps atsakingesni už savo elgesį, gebės atsispirti neigiamai įtakai, labiau gerbs kitus ir save.

Spalio 26 d., tarpininkaujant Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro socialinei darbuotojai Viktorijai Boriševskienei, užsiėmimas „Esi vertas daugiau“ įvyko ir „Medeinos“ gimnazijoje. Renginyje dalyvavo gimnazijos I-IV klasių ir Paluknio vidurinės mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai.

kajc1Merginos ir vaikinai su lektoriais bendravo atskirose patalpose. Su merginomis KAJC savanorės Regina Sejonaitė ir Marija Šulcaitė diskutavo moters grožio, savivertės, ankstyvų lytinių santykių pasekmių klausimais. Dainius Ušackas, KAJC konsultantas savanoris, vaikinams kalbėjo apie tikrąjį vyriškumą, aptarė laisvalaikio, atsirandančio lytinio potraukio valdymo problemas.

Daugelis renginio dalyvių džiaugėsi aktualiomis temomis galėję pasikalbėti su ne ką vyresniais už juos KAJC lektoriais.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui