Gimnazijos mokytojai – paskaitoje-susitikime su profesoriumi A. Skurvydu

paskaita2016-10-25 dalis gimnazijos mokytojų, pakviesti Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro visuomenės sveikatos administratorės Danguolės Andrijauskaitės, dalyvavo paskaitoje-susitikime su Lietuvos sporto universiteto Senato pirmininku profesoriumi habil. dr. Albertu Skurvydu.

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Konferencijų salėje, kurioje vyko renginys, susirinko daug klausytojų – įvairių Trakų rajono įstaigų darbuotojai, Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Visiems buvo įdomu, ką žinomas Lietuvos mokslininkas A. Skurvydas, remdamasis naujausiais tyrimais, kalbės apie fizinį aktyvumą ir mitybą, apie mąstymo ir emocijų valdymą. Juk žinoma, kad profesoriaus domėjimosi sritys – judesių valdymas, mokymas ir neuroreabilitacija, raumenų nuovargis, pažeidimai ir reabilitacija, kompleksinė ir dinaminė motorinės sistemos adaptacija.

Dvi valandas trukęs renginys neprailgo. Ypač tiems klausytojams, kurie nori gyventi ilgai ir laimingai.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui