Pradinukų matematikos olimpiada gimnazijoje

2018-03-20 gimnazijoje vyko Lietuvos pradinukų matematikos olimpiados rajoninis etapas, kuriame dalyvavo 18 pajėgiausių 3-4 kl. mokinių iš daugelio Trakų rajono mokyklų. Mokinukai, atlikę testus, galėjo atsikvėpti edukacinėje išvykoje į VSATprie LR vidaus reikalų ministerijos Aviacijos valdybą, įsikūrusią Paluknio seniūnijoje. Ten jie sužinojo, kaip žmonės gali išgyventi ekstremaliomis sąlygomis, kokioms gelbėjimo operacijoms naudojami sraigtasparniai, apžiūrėjo įvairius prietaisus. Olimpiados vertinimo komisijai (pirmininkė Aušra Kuchanauskienė) susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad tarp geriausiųjų – ir mūsų gimnazijos 3 kl. mokinė Gabija Garbatovičiūtė (II vieta). Prizinių vietų laimėtojams gimnazijos direktorius Vytautas Gustas įteikė diplomus, padėkas ir atminimo dovanėles, visiems dalyviams bei juos ruošusiems mokytojams – padėkas.