Pavasario atostogų belaukiant

Prie bibliotekos – velykinių margučių parodėlė

Po keleto dienų prasideda mokinių pavasario atostogos, tad gimnazijos bendruomenė jau gyvena šv. Velykų dvasia.

Kovo 29 d. prie bibliotekos surengta velykinių margučių parodėlė „Šv. Velykų belaukiant“. Šios parodėlės pagrindas – atviroje integruotoje etninės kultūros ir technologijų pamokoje įvairia technika sukurti darbeliai – velykiniai margučiai, kompozicijos, iš beržo šakelių nupinti indeliai. Parodėlę surengė technologijų mokytoja Vida Lapėnienė, jai talkino aktyviausios būrelio „Iš rankdarbių skrynelės“ narės. Tai Kasija Karčmit, Gabrielė Markevič (5 kl.), Ana Buinovskaitė, Eva Vitkovska, Simona Maksimec, Miglė Dovsevičiūtė, Donata Mickevič ir Agata Bartoševič (8 kl.)

Paminėta Tarptautinė teatro diena

Kovo 27-ąją, Tarptautinę teatro dieną, kuri minima nuo 1962 metų, grupė gimnazijos 8, II-IV G klasių  mokinių kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Liudmila Maksimec žiūrėjo Trakų Karališkojo teatro spektaklį pagal vieno populiariausių lenkų dramaturgo Slavomiro Mrožeko egzistencinę komediją „Našlės“ (rež. Robertas Čuta). Šis juodojo humoro spektaklis privertė gimnazistus susimąstyti apie gyvenimą ir mirtį.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Liudmila Maksimec, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja