Mūsų gimnazistė – Nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ finale

Kovo 10 dieną mūsų gimnazijos IV G klasės mokinė Dorota Mickevič, lydima istorijos mokytojo Dainiaus Kuchanausko, vyko į LR Seimą. Ten Kovo 11-osios Akto salėje mergina dalyvavo nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, finale. Jame savo žinias pasitikrino 200 dalyvių, geriausiai pasirodžiusių I konkurso etape.
Nors Dorota ir netapo finalo nugalėtoja, vien tai, kad ji pateko į finalą, yra didelis pasiekimas. Juk pirmajame konkurso etape šiemet dalyvavo beveik 500 Lietuvos mokyklų bendruomenių, 25 miestų ir rajonų bendruomenės, lietuviai iš 7 užsienio valstybių (Jungtinės Karalystės, Jungtinių Amerikos Valstijų Rusijos, Vengrijos, Italijos, Austrijos, Baltarusijos).

Kaip ir visoje Lietuvoje, mūsų gimnazijoje I konkurso etapas, inicijuotas mokytojo Dainiaus Kuchanausko, vyko vasario 28 d. Jame dalyvavo dešimt I-IV G kl. mokinių, siekusių patirti Lietuvos istorijos pažinimo džiaugsmą.

Jau įprasta, kad vi­sus no­rinčius da­ly­vau­ti Na­cio­na­li­niame kon­kur­se „Lie­tu­vos is­to­ri­jos ži­no­vas“ (šiais metais – jau ket­vir­tajame) pakvietė Lietuvos istorijos mokytojų asociacija. Renginio globėjas – Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui