Atvira integruota pamoka

Kovo 27 d. gimnazijos informacinių technologijų kabinete vyko atvira integruota etninės kultūros-technologijų pamoka „Margutis – šv. Velykų simbolis“. Pamoką, dar mokslo metų pradžioje numatytą socialinio ir dorinio ugdymo bei meninio, technologinio ir kūno kultūros ugdymo metodinių grupių veiklos planuose, I G klasėje vedė mokytojos Natalija Mikulskienė ir Vida Lapėnienė.

Rengiantis pamokai, prisidėjo ir I G klasės mokinės Danielia Buinovskaitė ir Gabija Perstiniavičiūtė – padedamos dailės mokytojos Godos Gujienės, jos iš anksto akvarele atliko pamokos temą atitinkantį darbą .

Pirmiausia mokiniai prisiminė senąsias Velykų tradicijas, margučio paskirtį, išsiaiškino, kokie yra kiaušinių dažymo natūraliomis medžiagomis būdai. Vėliau darbas vyko grupėse. Gimnazistai kiaušinius margino spalvotu vašku, dekoravo servetėlėmis, iš beržo šakelių pynė „lizdelius“.

Pamokos rezultatas – mokinių darbų parodėlė „Šv. Velykų belaukiant“.

Natalija Mikulskienė, etninės kultūros mokytoja