Mokslo metų baigimo šventė mažiesiems

2018-05-31 gimnazijoje įvyko pradinių klasių mokslo metų baigimo šventė. Bendruomenė žiūrėjo muzikinio teatro „Lašeliukai” pasirodymą „Voro vestuvės” (muzika – M. Vaitkevičiaus, žodžiai – J. Marcinkevičiaus). Vėliau direktorius Vytautas Gustas pasveikino ketvirtokus ir kartu su direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėniene įteikė jiems pradinio išsilavinimo pažymėjimus bei padėkas. Padėkos įteiktos ir 1-3 klasių mokiniams. Būsimuosius pirmokėlius mokytojos Laimos Samosionokienės globai patikėjo priešmokyklinės grupės pedagogė Ala Židanavičienė. Padėkos žodžius pedagogams tėvų vardu išsakė Iveta Kazakevičienė ir Jurgita Perstiniavičiūtė. Po oficialiosios dalies gimnazijos kieme vyko nuotaikingas vaikų, tėvų ir mokytojų subuvimas.