Paaiškėjo tarptautinės anglų kalbos Kings olimpiados rezultatai

Gegužės 29 d. buvo paskelbti tarptautinės Kings olimpiados rezultatai. Mokytoja Rūta Gustienė džiaugiasi savo ugdytinių laimėjimais. 2018 m. Kings anglų kalbos olimpiadoje dalyvavo apie 20 000 Lietuvos moksleivių. Mūsų gimnazijos atstovai, puikiai pasirodę kvalifikaciniame etape, pateko į finalinį etapą ir ten įrodė, kad yra vieni geriausių. 7 kl. mokinys Titas Kuchanauskas tarp 184 finalistų septintokų iškovojo 13 vietą. 5 kl. mokinė Dominyka Mackevič netgi pateko į superfinalą bei kovojo dėl prizinės vietos. Tarp 284 finalistų penktokų Dominyka užėmė 4 vietą.

Sėkmingai pirmą kartą dalyvavę tarptautinėje Kings olimpiadoje mūsų gimnazijos mokiniai įgijo patirties ir  planuoja kitais mokslo metais vėl dalyvauti šioje olimpiadoje.

Anglų kalbos mokytoja Rūta Gustienė